Društvo

Radončić dobio presudu

Radončić dobio presudu
Radončić dobio presudu
Fena

SARAJEVO - Pravosnažnom presudom Kantonalnog suda u Sarajevu Fikret Muslimović osuđen je da predsjedniku Saveza za bolju budućnost Bosne i Hercegovine (SBBBiH) Fahrudinu Radončiću isplati 1.000 KM zbog klevete, a izdavač lista ''Slobodna Bosna'' 500 KM.

Presudom koju su Radončićevi advokati preuzeli 10. aprila, takođe, naloženo je da ''Sloboda Bosna'' bez komentara i o svom trošku u roku od 30 dana objavi pravosnažnu presudu.

U toku sudskog postupka je dokazano da je bivši visoki oficir KOS-a Fikret Muslimović objavljivao laži o Radončiću, te da nijednim argumentom tokom suđenja nije mogao potkrijepiti svoje navode koje je prenosio časopis ''Slobodna Bosna'', saopšteno je iz Press centra SBBBiH.

Najčitanije