BANJALUKA - Ministar unutrašnjih poslova RS Dragan Lukač i glavni tužilac BiH Goran Salihović ocijenili su na dašnjem sastanku u Banjaluci da je dosadašnja saradnja Tužilaštva BiH i MUP-a dobra i da će se u narednom periodu ona još razvijati realizacijom zajedničkih istraga.
Lukač je istakao da je borba protiv organizovanog kriminala i korupcije, kao i borba protiv terorizma prioritet rada MUP-a i da je u toj borbi neophodna i snažna podrška pravosudnih institucija.
Salihović se danas u Banjaluci sastao i sa direktorom Uprave za indirektno oporezivanje /UIO/ BiH Mirom Džakulom.