Društvo

Republički štab zasjeda u podne u Banjaluci

Republički štab zasjeda u podne u Banjaluci
Foto: N.N. | Republički štab zasjeda u podne u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA - Republički štab za vanredne situacije održaće danas sjednicu u Banjaluci.

Sjednica je zakazana za 12.00 časova u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske, najavljeo je iz Biroa Vlade Republike Srpske za odnose sa javnošću.

Najčitanije