BANJALUKA - Grupa roditelja đaka banjalučke Ekonomske škole, čiji je autobus izgorio u Italiji, čeka svoje kćerke i sinove na Staroj autobuskoj stanici u Banjaluci.
Ukupno 25 učenika i profesorica krenuli su sinoć iz Riminija. Ostali učenici koji su se u ponedjeljak vozili u autobusu koji je izgorio, njih 26, kao i njihovi drugovi koji su bili u drugim autobusima, nastavili su ekskurziju.
Đaci su trenutno na Graničnom prelazu Gradiška, a roditelji ih nestrpljivo čekaju.
Učenike čekaju i predstavnici Ministarstava prosvjete i kulture RS.