BANJALUKA - Dragan Lukač, ministar unutrašnjih poslova RS, posjetio je u danas redakcije "Nezavisnih novina" i "Glasa Srpske", gdje je imao priliku da se upozna sa načinom rada ove dvije medijske kuće.
U sklopu posjete Lukač. najbolji ministar u izboru čitalaca "Nezavisnih" za 2015. godinu, se sastao i sa Željkom Kopanjom, direktorom "Nezavisnih novina", sa kojim je razgovarao o aktuelnim temama.
Tokom posjete urednici "Nezavisnih" i "Glasa Srpske" i Lukač složili su se da je saradnja na relaciji MUP RS - novinari na zavidnom i profesionalnom nivou, a svi zajedno izrazili su nadu da će u narednom periodu biti još bolja.