Društvo

Sarajevo: Putnici pozlilo, tramvajski saobraćaj bio obustavljen

 Sarajevo: Putnici pozlilo, tramvajski saobraćaj bio obustavljen
Sarajevo: Putnici pozlilo, tramvajski saobraćaj bio obustavljen
N.N.

SARAJEVO - Danas je oko podne došlo do privreme obustave tramvajskog saobraćaja na području općine Novi Grad Sarajevo, zbog čega su se stvorile gužve na tramvajskim stajalištima.

Kako smo saznali u GRAS-u, tramvaji su obustavili vožnju jer je jednoj putnici tokom vožnje pozlilo.

- Putnici u tramvaju je pozlilo, pa smo stali i zvali Hitnu pomoć. To se desilo na stanici kod Energoinvesta. Tramvaji nisu vozili oko 15 minuta dok pripadnici Hitne pomoći nisu došli i odvezli ženu – kazali su iz Dispečerskog centra.

Tramvaji su odmah po dolasku Hitne pomoći počeli normalno saobraćati.

(Faktor)

Najčitanije