SARAJEVO - Danas je oko podne došlo do privreme obustave tramvajskog saobraćaja na području općine Novi Grad Sarajevo, zbog čega su se stvorile gužve na tramvajskim stajalištima.
Kako smo saznali u GRAS-u, tramvaji su obustavili vožnju jer je jednoj putnici tokom vožnje pozlilo.
- Putnici u tramvaju je pozlilo, pa smo stali i zvali Hitnu pomoć. To se desilo na stanici kod Energoinvesta. Tramvaji nisu vozili oko 15 minuta dok pripadnici Hitne pomoći nisu došli i odvezli ženu – kazali su iz Dispečerskog centra.
Tramvaji su odmah po dolasku Hitne pomoći počeli normalno saobraćati.
(Faktor)