BANJALUKA - Zbog visoke temperature vazduha vozačima se savjetuje da izbjegavaju vožnju u toku dana, saopšteno je iz Auto-moto saveza Srpske.
Vozačima, koji se odluče da putuju, savjetuje se da prave češće pauze.
Ukoliko koriste klimu u vozilu, preporučuje se da je isključe nekoliko minuta prije kraja putovanja da bi se pripremili za izlazak iz vozila.