Društvo

Sedam novooboljelih

Sedam novooboljelih
Sedam novooboljelih
Agencije

BANJALUKA - U Republici Srpskoj (RS) u posljednja 24 časa registrovano je sedam lica zaraženih virusom H1N1, čime je ukupan broj oboljelih u RS povećan na 33, potvrđeno je iz Instituta za zaštitu zdravlja RS.

U Kliničko-bolničkom centru Banjaluka hospitalizovano je ukupno 37 pacijenata, od kojih je na Klinici za infektivne bolesti 34, a u Jedinici intenzivne medicine tri pacijenta.

U Kliničko-bolničkom centru Banjaluka pregledano je sedam pacijenata, od čega je šest bilo pozitivno i jedan negativan na brzi test, dok je u bolnici Kasindo registrovan jedan novooboljeli, dok je sedam hospitalizovanih pacijenata.

U Kliničko-bolničkom centru Foča nema novooboljelih, a hospitalizovan je jedan pacijent pozitivan na brzi test. Ukupan broj trenutno hospitalizovanih u RS je 42.

Najčitanije