Društvo

Sela ostala bez struje

Sela ostala bez struje
Sela ostala bez struje
Srna

SOKOLAC - Zbog snježnih padavina na području opštine Sokolac struje nema u selima Vrhovine i Kalauzovići, kao i na predajniku Šabecki grad, jer put do ovih sela nije prohodan.

Upravnik sokolačke Radne jedinice "Elektrodistribucije" LJubomir Vasković rekao je danas Srni da bi do kraja dana ova dionica trebalo da bude prohodna i da će biti otklonjen kvar na elektromreži.

On je napomenuo da je dalekovod Sokolovići pod naponom, a radovi će narednih dana biti nastavljeni na otklanjanju kvarova na niskonaponskoj mreži

 

Najčitanije