BANJALUKA - Srbsko sabranje "Baštionik" organizuje u petak s početkom u osam časova tradicionalnu Vidovdansku akciju dobrovoljnog davanja krvi u Zavodu za transfuzijsku medicinu RS.
"Pozivamo prijatelje našeg udruženja i sve ljude dobre volje, kao i redovne davaoce i sve one koji to žele postati da nam se pridruže u ovom humanom poduhvatu. Ovu dobrovoljnu akciju posvećujemo sjećanju na srpskog rodoljuba dr Miodraga Lazića", naveli su organizatori.
Dodali su da će akcija dobrovoljnog davanja krvi trajati do 14 časova.