BANJALUKA - Telefonski saobraćaj na području Sarajeva, Istočnog Sarajeva, Zvornika, Foče, Trebinja i Mostara, koji je bio blokiran zbog prekida na magistralnom optičkom prstenu na relacijama Bijeljina-Zvornik i Banjaluka-Mrkonjić Grad je stabilizovan, potvrđeno je Srni u kompaniji M:tel.
U M:tel-u su naveli da manjih poteškoća u telefonskom saobraćaju ima još samo na području Zvornika, ali očekuju da će i to ubrzo biti riješeno.
"U ostalim gradovima korisnici imaju nesmetanu komunikaciju", ističu u ovoj kompaniji.
Na području Sarajeva, Istočnog Sarajeva, Zvornika, Foče, Trebinja i Mostara danas je došlo do prekida mobilne i fiksne telefonije, kao i interneta, jer je zbog nepažnje prilikom radova na putnoj i vodovodnoj infrastrukturi došlo do prekida na magistralnom optičkom prstenu na relacijama Bijeljina-Zvornik i Banjaluka-Mrkonjić Grad.