Društvo

Stanetić: Vratiti povjerenje pacijenata

Stanetić: Vratiti povjerenje pacijenata
Stanetić: Vratiti povjerenje pacijenata
Srna

BANJALUKA - Novoimenovani vršilac dužnosti direktora Kliničkog centra Banjaluka Mirko Stanetić izjavio je Srni da će prioritet u njegovom radu biti da se vrati povjerenje pacijenata u ovu zdravstvenu ustanovu.

"Naš cilj je da Klinički centar postane vodeći ne samo u Banjaluci, već u Republici Srpskoj i BiH", rekao je Stanetić.

On je dodao da danas počinje primopredaja dužnosti između njega i dosadašnjeg direktora Kliničkog centra Duška Račića.

"Želim da unutar kuće napravimo jedan presjek stanja i obezbijedimo normalno funkcionisanje Kliničkog centra Banjaluka već u ponedjeljak", rekao je Stanetić.

Vlada Republike Srpske juče je Duška Račića razriješila dužnosti direktora Kliničkog centra Banjaluka, a za vršioca te dužnosti do okončanja postupka javne konkurencije imenovala Mirka Stanetića.

Najčitanije