Društvo

Stanetić preuzeo dužnost

Stanetić preuzeo dužnost
Stanetić preuzeo dužnost
U.V.

BANJALUKA - Mirko Stanetić, v.d. direktora Kliničkog centra, u petak je preuzeo dužnost od Duška Račića, sada već bivšeg direktora ove zdravstvene ustanove.

Primopredaja dužnosti uslijedila je dan nakon što je Vlada RS na sjednici održanoj u četvrtak smijenila Račića i na njegovo mjesto kao vršioca dužnosti imenovala Stanetića.

Inače, Stanetić je već jednom bio direkor Kliničkog centra, a smijenjen je od strane Vlade RS zbog sukoba s Rankom Škrbićem, bivšim ministrom zdravlja i socijalne zaštite RS.

Najčitanije