Društvo

Stanić sutra u Bijeljini

Srna

BANJALUKA - Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Slobodan Stanić posjetiće sutra sa saradnicima Bijeljinu i sastati se sa gradonačelnikom Mićom Mićićem.

Ministar će ovom prilikom posjetiti i Opštu bolnicu i Dom zdravlja,  te Javni fond za dječiju zaštitu Republike Srpske, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite.

U saopštenju se navodi da je početak sastanka sa Mićićem predviđen za 9.30 časova, a izjave za medije oko 10.30 časova.

Posjeta Opštoj bolnici Bijeljina biće upriličena u 10.45 časova, Domu zdravlja Bijeljina u 13.00 časova, a Javnom fondu za dječiju zaštitu Republike Srpske u 16.00 časova.

Najčitanije