Društvo

Stanovništvo 17 naselja da ne koristi vodu iz bunara

Stanovništvo 17 naselja da ne koristi vodu iz bunara
Stanovništvo 17 naselja da ne koristi vodu iz bunara
Srna

BIJELJINA - Štab za vanrednu situaciju grada Bijeljina savjetuje stanovništvu 17 naselja zahvaćenih poplavama da s obzirom na higijensku situaciju i zbog potencijalne opasnosti od zagađenja individualnih bunara ne koristi tu vodu.

Ova preporuka odnosi se na stanovništvo koje živi u Amajlijama, Popovima, Dvorovima, Novim Dvorovima, Dijelovima, Dazdarevu, Krivoj Bari, Triješnici, Trnjacima, Ostojićevu, Batkoviću, Balatunu, Velinom Selu, Jelazu, Brocu, Vršanima i Novom.

"Savjetujemo stanovništvu koje nije priključeno na gradsku vodovodnu mrežu u ovim naseljima da do daljeg ne koristi vodu iz bunara", saopšteno je iz Štaba za vanrednu situaciju grada Bijeljina.

Štab će ovom stanovništvu obezbijediti higijenski ispravnu vodu za piće.

Najčitanije