DOBOJ - Svi sindikati u "Željeznicama" Republike Srpske (ŽRS) podržali su odluku sindikata STD kojom će štrajk u ovom javnom preduzeću početi 3. juna u sedam časova.
Predsjednik Samostalnog sindikata mašinovođa Simo Cvjetković kaže da je ovakva odluka donesena na današnjem zajedničkom sastanku predstavnika svih sindikata ŽRS, koji je održan u Doboju.
Ovakva odluka sindikata donesena je dok u upravnoj zgradi Željeznica RS još traje radni sastanak ministra saobraćaja i veza RS Nedeljka Čubrilovića i generalnog direktora ovog javnog preduzeća Dragana Savanovića.