Društvo

Studenti idu na kućno liječenje

Studenti idu na kućno liječenje
Studenti idu na kućno liječenje
Srna

BANJALUKA - Dvanaest studenata koji su tokom prošle sedmice primljeni na Kliniku za infektivne bolesti Kliničkog centra Banjaluka zbog trovanja danas će biti pušteni na kućno liječenje.

Studente će danas posjetiti vršilac dužnosti generalnog direktora Kliničkog centra Banjaluka Duško Račić i načelnik Klinike za infektivne bolesti Zdravka Kezić zajedno sa predsjednikom, potpredsjednikom i generalnim sekretarom Unije studenata Republike Srpske Predragom Govedaricom, Borivojem Obradovićem i Miloradom Božićem, saopšteno je iz Kliničkog centra.

U saopštenju se navodi da će predstavnici ove zdravstvene ustanove i studenata dati izjave za medije u 10.00 časova ispred Klinike za infektivne bolesti.

Najčitanije