BANjALUKA - Pripadnici Oružanih snaga (OS) BiH posjetiće sutra Univerzitetsko-klinički centar (UKC) Banjaluka, gdje će djeci koja se liječe u ovoj ustanovi uručiti novogodišnje paketiće.
Ova posjeta biće organizovana u okviru realizacije humanitarnih akcija koje provode pripadnici OS BiH, saopšteno je iz Ministarstva odbrane BiH.
Nakon ceremonije podjele paketića u 11.00 časova, izjavu medijima daće brigadir Nenad Garić.