Društvo

Svi poštovali kućnu izolaciju

Svi poštovali kućnu izolaciju
Foto: N.N. | Svi poštovali kućnu izolaciju
N.N.

BANJALUKA - Komunalna policija je na teritoriji Republike Srpske u protekla 24 časa kontrolisala 600 lica i utvrdila da su svi kontrolisani poštovali izrečenu mjeru kućne izolacije, saopšteno je iz Ministarstva uprave i lokalne samouprave Srpske.

Do sada je kontrolisano 110.938 lica sa izrečenim mjerama kućne izolacije.

Od ukupnog broja kontrolisanih, njih 288 ovu mjeru nije ispoštovalo.

Najčitanije