Društvo

U Banjaluci rođeno 11 beba

U Banjaluci rođeno 11 beba
Foto: Pixabay | U Banjaluci rođeno 11 beba
Srna

BANJALUKA - Na Odjeljenju za akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 11 beba - sedam dječaka i četiri djevojčice.

Stanici hitne pomoći pregledano je 57 odraslih pacijenata i 15 djece, a bilo je i 15 kućnih posjeta.

Na području grada Banjaluka u protekla 24 časa zabilježeno je sedam krivičnih djela.

Dogodilo se 17 saobraćajnih nezgoda, a vatrogasna brigada imala je intervenciju na gašenju požara, podaci su banjalučke Civilne zaštite.

Snabdijevanje grada vodom jutros je uredno.

Najčitanije