Društvo

U Banjaluci rođeno devet beba

U Banjaluci rođeno devet beba
Foto: Pixabay | U Banjaluci rođeno devet beba
Srna

BANJALUKA - U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je devet beba.

Na svijet su došle četiri djevojčice i pet dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Civilne zaštite.

Najčitanije