BANJALUKA - U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je devet beba.
Na svijet su došle četiri djevojčice i pet dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Civilne zaštite.
BANJALUKA - U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je devet beba.
Na svijet su došle četiri djevojčice i pet dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Civilne zaštite.