Društvo

U Banji Vrućici nema štete od poplava

U Banji Vrućici nema štete od poplava
Foto: N.N. | U Banji Vrućici nema štete od poplava
B.Ž.

TESLIĆ - Banja Vrućica radi nesmetano i ni na jednom hotelu nije bilo nikakve štete prouzrokovane poplavama, te se u ovom zdravstveno-turističkom centru sve nesmetano odvija, poručuju iz Banje Vrućice.

"U Banji Vrućici u samom terapijskom centru i na hotelima  nije bilo nikakve štete od poplava i kompletan centar funkcioniše bez ikakvih smetnji", kazali su u Banji Vrućici.

Dodali su da je odredjena šteta pričinjena na Etno selu "Usora", ali da ce ona biti brzo sanirana.

Najčitanije