Društvo

U Sarajevu nestao sedmogodišnji dječak, građani mole za pomoć

U Sarajevu nestao sedmogodišnji dječak, građani mole za pomoć
Foto: Screenshot | U Sarajevu nestao sedmogodišnji dječak, građani mole za pomoć
N.N.

SARAJEVO - U Sarajevu je večeras nestao sedmogodišnji dječak Hamza, a policija traga za njim.

Dječak je nestao u naselju Gornji Velešići, a porodica je obavijestila MUP Kantona Sarajevo.

Iz Operativnog centra MUP-a za Klix.ba je potvrđeno da je policija dobila dojavu o nestanku djeteta.

"Sve raspoložive snage su na terenu", rečeno je za klix.ba.

Iz porodice mole za pomoć sve one koji imaju ikakve informacije da se jave i pomognu u pronalaženju djeteta.

Najčitanije