Društvo

U Srpskoj rođeno 16 beba

U Srpskoj rođeno 16 beba
Foto: Pixabay | U Srpskoj rođeno 16 beba
N.N.

BANJALUKA - U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba, i to četiri djevojčice i 12 dječaka.

U porodilištu u Banjaluci rođeno je sedam beba, u Bijeljini tri, u Doboju dvije, te u Zvorniku, u Istočnom Sarajevu, Prijedoru i Nevesinju po jedna beba, rečeno je Srni u ovim porodilištima. U porodilištu u Banjaluci rođene su tri djevojčice i četiri dječaka, u Bijeljini tri dječaka, u Doboju dva dječaka, u Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Nevesinju po jedan dječak, te u Prijedoru jedna djevojčica. U porodilištima u Gradišci, Foči i Trebinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Najčitanije