Društvo

U Srpskoj rođeno 16 beba

U Srpskoj rođeno 16 beba
Foto: Ilustracija | U Srpskoj rođeno 16 beba
Nezavisne novine

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba, četiri djevojčice i 12 dječaka.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - šest, u Doboju, Zvorniku i Bijeljini po tri, te u Istočnmom Sarajevu jedna, rečeno je u porodilištima u ovim lokalnim zajednicama.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i tri dječaka, u Doboju djevojčica i dva dječaka, u Zvorniku i Bijeljini po tri dječaka, a u Istočnmom Sarajevu jedan dječak.

Najčitanije