Društvo

U Srpskoj rođeno 19 beba

U Srpskoj rođeno 19 beba
Foto: Grad Banjaluka | U Srpskoj rođeno 19 beba
N.N.

BANJALUKA-U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, 12 djevojčica i sedam dječaka,.

Osam beba rođeno je u Banjaluci, po četiri u Bijeljini i Doboju, dvije u Nevesinju, a jedna u Trebinju.

U Banjaluci je rođeno pet dječaka i tri djevojčice, u Bijeljini četiri djevojčice, u Doboju dva dječaka i dvije djevojčice, u Nevesinju dvije djevojčice, a u Trebinju jedna djevojčica,prenosi srna

Poroda u protekla 24 časa nije bilo u porodilištima u Prijedoru, Gradišci, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Foči

Najčitanije