Društvo

U Srpskoj rođeno 20 beba

U Srpskoj rođeno 20 beba
Foto: Ilustracija | U Srpskoj rođeno 20 beba
N.N.

BIJELJINA - U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 20 beba i to šest djevojčica i 14 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba, 11, rođeno je u Banjaluci, zatim tri u Foči, dvije u Prijedoru i Gradišci, te po jedna u Zvorniku i Doboju.

U Banjaluci su rođene dvije djevojčice i devet dječaka, u Foči dvije djevojčice i dječak, u Prijedoru dva dječaka, u Gradišci jedna djevojčica i jedan dječak, u Zvorniku jedna djevojčica i u Doboju jedan dječak.

U porodilištima u Istočnom Sarajevu, Bijeljini, Trebinju i Nevesinju nije bilo poroda.

Najčitanije