Društvo

U Višegradu, Foči, Rudom i Trebinju akcija pomoći za Sergeja

U Višegradu, Foči, Rudom i Trebinju akcija pomoći za Sergeja
U Višegradu, Foči, Rudom i Trebinju akcija pomoći za Sergeja
Srna

FOČA - Na Gradskom trgu u Foči danas će biti prikupljan novac za liječenje dvanaestogodišnjeg Sergeja Ševića iz Novog Grada, koji boluje od veoma rijetke bolesti suženja nadbubrežnih arterija.

Za Sergejevo liječenje u Londonu potrebno je 200.000 KM, a novac se prikuplja širom Republike Srpske.

Zoran Maksimović iz Višegrada, koji u saradnji sa banjalučkom organizacijom "Budimo ljudi" organizuje akcije na istoku Srpske, kaže da je prije Foče novac prikupljan u Višegradu. 

"U Rudom će akcija biti organizovana 24. marta, a u Trebinju 26. marta", najavio je Maksimović.

Na trgu u Foči pomoć će biti prikupljana danas od 10.00 do 15.00 časova.

Pozivom na humanitarni broj 1458 daruje se jedna marka za Sergejevo liječenje, a u Hipo banci otvoren je račun za prikupljanje pomoći broj 5521103206619 606.

Najčitanije