SARAJEVO - U toku je još jedna hitna medicinska evakuacija dvije novorođene bebe iz Bihaća helikopterom Oružanih snaga BiH kojim će biti prebačene na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu (KCUS).
Helikopter OS BiH je s bebama u pratnji medicinskog osoblja poletio iz Bihaća u 13 sati, a predviđa se da će na Klinički centar u Sarajevo stići oko 14.30, saopšteno je iz Ureda za odnose s javnošću MO BiH.