Društvo

U toku postupak za uklanjanje naplatnih kućica na putu Banjaluka-Klašnice

U toku postupak za uklanjanje naplatnih kućica na putu Banjaluka-Klašnice
U toku postupak za uklanjanje naplatnih kućica na putu Banjaluka-Klašnice
Srna

BANJALUKA - U toku je postupak za uklanjanje naplatnih kućica na magistralnom putu Banjaluka - Klašnice u Glamočanima, rečeno je Srni u Јavnom preduzeću "Putevi Republike Srpske".

Iz ovog preduzeća navode da je u toku izrada urbanističko-tehničkih uslova i projekta za uklanjanje naplatnih kućica, te dovođenje magistralnog puta u novoprojektovano stanje, odnosno uklapanje sa dijelovima puta ispred i iza mjesta kućica.

"Nakon dostavljanja ove dokumentacije, slijedi revizija, a potom će Јavno preduzeće `Putevi Republike Srpske` raspisati javnu nabavku za izbor najpovoljnijeg izvođača radova na uklanjanju naplatnih kućica", navode u "Putevima Srpske".

Nakon završene tenderske procedure, znaće se i tačna vrijednost ukljanjanja naplatnih kućica na putu Banjaluka-Klašnice.

Najčitanije