Društvo

U toku sanacija nasipa na Kopanicama

Srna

BRČKO - Gradonačelnik Brčko distrikta Anto Domić rekao je da još nema vidljivih rezultata operacije zatvaranja probijenog savskog nasipa na Kopanicama, koja je počela ranije danas.

Iz brčanske Vlade je saopšteno da je u toku spuštanje čeličnih ježeva, nakon čega će iz helikoptera biti ubacivani džambo džakovi sa pijeskom, kojim bi bio zatvoren dio savskog nasipa i time onemogućeno stihijsko nadirinje vode.

"Očekujemo ponovo nalete helikoptera sa ježevima i džakovima. Obavljamo i neke alternativne radove", poručio je Domić, koji se nalazi na licu mjesta.

Najčitanije