BANJALUKA - Učenici banjalučkih osnovnih škola "Branko Ćopić", "Sveti Sava" i "Ivo Andrić", koji su u okviru Škole u prirodi boravili na Jahorini, stigli su bezbjedno u Banjaluku.
Bezbjedno su stigli i učenici Osnovne škole "Jovan Cvijić" iz Banjaluke, koji su bili na ekskurziji na Zlatiboru, a potom su čekali na Jahorini bezbjedne uslove za povratak.
Učenici Osnovne škole "Vuk Karadžić" i "Branko Radičević" iz Bratunca, te "Aleksa Šantić" iz Ugljevika, koji su takođe boravili na Jahorini, na putu su prema svojim kućama, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete i kulture.