Društvo

Učenici iz Gradiške organizovali priredbu "Za dobra stara vremena"

Učenici iz Gradiške organizovali priredbu "Za dobra stara vremena"
Foto: Ustupljena fotografija | Učenici iz Gradiške organizovali priredbu "Za dobra stara vremena"

GRADIŠKA - Učenici Tehničke škole Gradiška organizovali su humanitarnu priredbu "Za dobra stara vremena".

Prihod od ulaznica namijenjen je za matursku ekskurziju za siromašnije učenike.

Program u kojem je nastupilo više školskih sekcija održan je u "Kulturnom centru" u Gradišci.

"Učenici su pokazali solidarnost, a publika je masovnom posjetom podržala naš program. Dobili smo i donacije, što će, biti od velike koristi za organizovanje ekskurzije", izjavio je profesor Esad Zahović koji je, sa učenicima, osmislio ovaj program.

Maturanti Tehničke škole Gradiška ove godine će u na matursku ekskurziju putovati u Grčku.

Najčitanije