Društvo

Uhapšena dva pijana vozača u Derventi i Tesliću

Uhapšena dva pijana vozača u Derventi i Tesliću
Foto: Pixnio | Uhapšena dva pijana vozača u Derventi i Tesliću

​DOBOJ - Policija je u Derventi uhapsila vozača iz ovog grada čiji su inicijali D.S. sa 1.84 promila alkohola u krvi, a u Tesliću S.I. sa 2.12 promila.

Uhapšenima je izdat prekršajni nalog, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

U protekla 24 časa na području u nadležnosti Policijske uprave Doboj evidentirana su dva krivična djela i četiri saobraćajne nezgode.

Nisu registrovana narušavanja javnog reda i mira, prenosi "Srna".

Najčitanije