BANJALUKA - Ministarstvo sabraćaja i veza Republike Srpske obavijestilo je kapetane brodova, brodarska preduzeća i ostale učesnike u plovidbi da se ukida ograničenje plovidbe za prolazak ispod mosta na rijeci Savi između Broda i Slavonskog Broda.
Iz resornog ministarstva je saopšteno da je ranije bilo na snazi ograničenje plovidbe na rijeci Savi zbog plutajućeg stabla koje je ograničavalo uslove za plovidbu.