ŠAMAC - Iz plastenika u vlasništvu lica čiji su inicijali M.I. u mjestu Gajevi, u opštini Šamac, ukradeno je sjeme duvana koje je, prema izjavi vlasnika, vrijedno oko 2.000 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Krađa je izvršena sinoć i u toku je rad na pronalasku izvršioca ovog krivičnog djela.
Policijskoj stanici Pelagićevo sinoć je prijavljeno da je u Donjem Žabaru u prethodnih dvadeset dana provaljeno u hidroforsku kućicu iz koje je ukradena pumpa za vodu.
Prema izjavi vlasnika I.M, pričinjena je materijalna šteta od oko 800 KM.