BANJALUKA - Fondu penzijsko-invalidskog osiguranja /PIO/ Republike Srpske danas je uplaćeno 5.569.129 KM od dobiti Penzijskog rezervnog fonda /PREF/, rekao je Mladen Milić, direktor Fonda PIO.
Milić je istakao da su ova sredstva veoma značajna za Fond PIO, imajući u vidu probleme sa kojima se Fond susreće.
Skupština PREF-a donijela je 3. aprila odluku da se Fondu PIO isplati 5.569.129 KM od dobiti PREF-a.
PREF je u prošloj godini ostvario dobit od 6.020.080 KM.