BANJALUKA - Tim za transplantaciju iz Kliničkog centra Banjaluka, zajedno sa timom Vojno-medicinske akademije /VMA/ iz Beograda uspješno je uradio 15. transplantaciju bubrega, a treću ove godine.
Pacijent, čiji su inicijali J.O. /41/ kojem je presađen bubreg i donor I.N. /63/ osjećaju se dobro.
Postoperativni tok protekao je bez komplikacija, a funkcija transplantiranog bubrega je dobra, saopšteno je banjalučkog iz Kliničkog centra.