GRADIŠKA - Voda se povukla sa regionalnog puta Gradiška - Kozarska Dubica, u mjestu Vrbaška, što je omogućilo saobraćaj za sva motorna vozila na ovoj dionici.
Takođe je normalizovan saobraćaj za Podgradce i druga sela u Potkozarju, koja su juče bila potpuno odsječena.
Posljedice vodene bujice vidljive su na mnogim mjestima a gradske službe rade na normalizaciji stanja.