BANJALUKA - Timovi epidemiologa obaviće u nedjelju epidemiološko izviđanje na poplavljenim područjima grada Banjaluka i u skladu sa stanjem utvrđenom na terenu utvrditi prioritete za izvođenje dezinfekcije.
Iz Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske saopšteno je da su ovo dogovorili danas predstavnici Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja Banjaluka i Institut za javno zdravstvo Republike Srpske.