BANJALUKA - U Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske u Banjaluci danas će protiv virusa korona biće vakcinisana prva grupa zaposlenih u Ministarstvu unutrašnjih poslova /MUP/.
Snimanje kadrova i izjave za medije predviđeni su u 9.00 časova, saopšteno je iz Instituta.