Društvo

Velika nagrada Mariji Kozić iz Banjaluke

Agencije

BEOGRAD - Marija Kozić, učenica prvog razreda Medicinske škole u Banjaluci, dobitnica je Velike nagrade ovogodišnjeg književnog konkursa Društva "Sveti Sava", za rad "Ognjišta i zgarišta".

Na tradicionalnom Svetosavskom konkursu ove godine je učestvovalo 497 učenika osnovnih i srednjih škola iz Srbije i Republike Srpske. 

Dodijeljeno je više prvih, drugih i trećih nagrada u kategorijama osnovnih i srednjih škola, saopšteno je iz Društva "Sveti Sava".

Nagrade će biti uručene dobitnicima na svečanosti koja će se održati u subotu, 28. januara, u 12.00 časova u Ruskom domu u Beogradu.

Najčitanije