Društvo

Vlada RS sjednicu počela minutom ćutanja zbog tragedije u Beogradu

Vlada RS sjednicu počela minutom ćutanja zbog tragedije u Beogradu
Foto: Vlada RS | Vlada RS sjednicu počela minutom ćutanja zbog tragedije u Beogradu
N.N.

BANJALUKA - Vlada Republike Srpske počela je danas sjednicu odavanjem pošte stradalima u tragediji u osnovnoj školi u Beogradu.

Minutom ćutnje poštu su odali premijer Radovan Višković i ministri u Vladi Republike Srpske. U Srpskoj bi sutra trebalo da bude dan žalosti svim stradalima koji su tragično izgubili život juče u pucnjavi u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu.

Ubijeni su osmoro djece i jedan radnik obezbjeđenja, a šestoro djece i jedan nastavnik te škole su ranjeni.

Policija je uhapsila četrnaestogodišnjeg K.K, koji je počinio taj zločin.

Najčitanije