Društvo

Vlada RS usvojila uredbu o jedinstvenom registru šteta

Vlada RS usvojila uredbu o jedinstvenom registru šteta
Vlada RS usvojila uredbu o jedinstvenom registru šteta
Agencije

BANJALUKA - Vlada Republike Srpske usvojila je danas Uredbu o jedinstvenom registru šteta, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose s javnošću.

Vlada je na 35. radno-konsultativnoj sjednici usvojila i Uredbu o izmjeni i dopuni Uredbe o prioritetnoj pomoći za sanaciju štete na stambenim objektima izazvane majskim poplavama u Srpskoj. /kraj/ljlj

Najčitanije