BANJALUKA - Vlada Republike Srpske uputila je danas u Šamac dva šlepera hrane, a u Doboj veću količinu vode i šleper hrane, rečeno je Srni u Vladi Srpske.
Ranije danas Doboj su posjetili predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i ministar unutaršnjih poslova Radislav Jovičić.
Predsjednik Republike rekao je novinarima da je Doboj grad stradalnik, koji je zbog poplave pretrpio veliku materijalnu štetu.
"Danas smo u Doboju da organizujemo sve službe, da pružimo svu neophodnu pomoć stanovništvu i da spriječimo bilo kakav pokušaj zloupotrebe trenutne situacije", rekao je Dodik.