Društvo

Zabranjen ulazak u dva bijeljinska sela

Zabranjen ulazak u dva bijeljinska sela
Zabranjen ulazak u dva bijeljinska sela
Fena

BIJELJINA- Bijeljinski Štab za vanredne situacije zabranio je stanovništvu, medijima i ostalim neovlaštenim subjektima ulazak na područje Velinog Sela i Jelaza, jer je navedeno područje označeno za zonu potencijalnog epidemijskog žarišta.

Ulazak je dozvoljen samo ekipama Civilne zaštite koje vrše sakupljanje leševa uginulih životinja, ekipama koje evakuišu stanovništvo, pripadnicima CJB Bijeljina, Oružanim snagama BiH i pripadnicima DGS-a.

Iz Štaba su saopštili da je od 21.00 do pet sati zabranjen  ulazak motornim čamcima na poplavljena područja.

Najčitanije