Društvo

Zbog klizišta zatvorena pružna dionica Zvornik - Kalesija

Fena

BANJALUKA - Pružna dionica Zvornik - Kalesija od danas, u 13.45, zatvorena je za saobraćaj jer se aktiviralo klizište kod tunela Križevići.

Pruga Ukrina - Banjaluka biće puštena u saobraćaj danas u 18 sati.

Stanje na ostalim pružnim dionicama je nepromijenjeno, saopšteno je danas iz Ministarstva saobraćaja i veza RS.

Obilne kiše i bujične vode su 5. avgusta izazvale probleme u saobraćaju i oštetile željezničku infrastrukturu u RS.

Iz Željeznica RS su ranije saopštili da su sve ekipe mobilne i da na ugroženim mjestima nastavljaju radove na otklanjanju šteta na infrastrukturi, a čija visina će se znati nakon izvještaja komisija koje su na terenu.

Najčitanije