Društvo

Zbog nepropisnog parkiranja i zasutavljanja sankcionisano 1.144 vozača

Zbog nepropisnog parkiranja i zasutavljanja sankcionisano 1.144 vozača
Foto: N.N. | Zbog nepropisnog parkiranja i zasutavljanja sankcionisano 1.144 vozača
Srna

DOBOJ - Službenici Policijske uprave Doboj su tokom marta sankcionisali 1.144 vozača zbog nepropisnog zaustavljanja i parkiranja.

U akciji ukupno je kontrolisano 1.547 vozača, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Iz Policije uprave napominju da je Zakonom o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH propisano da vozač ne smije da zaustavi ili parkira vozilo na mjestu na kojem bi ugrožavao bezbjednost drugih ili predstavljao smetnju za normalno odvijanje saobraćaja ili kretnje pješaka.

Najčitanije