Društvo

Željka Cvijanović primila predstavnike Samsunga

Željka Cvijanović primila predstavnike Samsunga
Željka Cvijanović primila predstavnike Samsunga
Srna

BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović razgovarala je danas u Banjaluci sa delegacijom Korporacije "Samsung Si end Ti" /Samsung C&T Corporation/ o nastavku saradnje na projektu "Koreja 3" između Vlade Srpske i ove korporacije u dijelu koji se odnosi na izgradnju južnog krila Univerzitetsko-kliničkog centra Banjaluka.

Tokom sastanka sa delegacijom Korporacije "Samsung Si end Ti", koju je predvodio generalni direktor Čan Vun Park, razgovarano je i o mogućim budućim zajedničkim projektima i saradnji.

Sastanku je prisustvovao ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Slobodan Stanić i vršilac dužnosti generalnog direktora Kliničkog centra Banjaluka Duško Račić, saopšteno je iz Biroa Vlade Republike Srpske za odnose sa javnošću.

Najčitanije