Društvo

Žena koju je suprug zapalio na aparatima

Žena koju je suprug zapalio na aparatima
Foto: N.N. | Žena koju je suprug zapalio na aparatima
N.N.

BANJALUKA - Pacijentkinja M. M. (33) trenutno je hospitalizovana u Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje i priključena je na aparat za mehaničku ventilaciju.

“Životno je ugrožena i sve dalje prognoze u vezi sa njenim zdravstvenim stanjem su krajnje neizvjesne”, rekli su u Univerzitetskom kliničkom centru RS za “Nezavisne”.

Prema riječima doktora Dejana Aćića, vršioca dužnosti načelnika Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje, pacijentkinja je primljena sa opekotinama koje su zahvatile oko 50 odsto tjelesne površine.

M.M. je juče oko 9.30 u Aleksandrovcu nevjenčani suprug Branislava Stanivuković polio benzinom i zapalio.

Najčitanije